Moj Kod Promocyjny

Jak wykorzystać STS bonus 1230 PLN i ubezpieczony zakład 30 PLN? Warunki i regulamin

7 czerwca, 2020
par Agnieszka Twardosz

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Na STS warunki otrzymania bonusu są bardzo proste, a gra toczy się aż o 1200 PLN, choć na tym się nie kończy, bo w prezencie dostaniesz też freebet 30 PLN i możliwość ubezpieczenia zakładu na kwotę do 30 PLN. W telegraficznym skrócie – bukmacher podwoi Twoją pierwszą wpłatę w kwocie do 1200 PLN. Zapoznaj się z artykułem, żeby dowiedzieć się, jak działa STS bonus, jak wygląda regulamin, jaki musisz spełnić warunek obrotu i co najważniejsze – ile darmowej kasy może trafić w Twoje ręce!

STS bonus – co jest w ofercie?

Nowi klienci STS mogą liczyć na darmowy zastrzyk gotówki. Wartość bonusu będzie uzależniona od tego, ile pieniędzy wpłacisz w swoim pierwszym depozycie. Maksymalna możliwa do uzyskania kwota to 1200 PLN, ale oczywiście nie musisz wpłacić aż tyle, żeby załapać się na STS bonus.

W STS warunki wypłaty kwoty bonusowej to trzykrotny obrót otrzymaną kasą. Jeśli wpłacisz co najmniej 20 PLN, otrzymasz także możliwość ubezpieczenia swojego pierwszego zakładu na kwotę 30 PLN – czyli w razie przegranej nic nie stracisz! Zwróconą w przypadku przegranego kuponu kasą wystarczy obrócić tylko raz, by wróciła na konto główne. Oprócz bonusu powitalnego bukmacher ma Ci do zaoferowania także kilka innych cyklicznych akcji, na których można się trochę wzbogacić. O nich wszystkich w skrócie w tabeli poniżej.

Nazwa STS bonusWartość STS bonusZdobądź STS bonus
STS bonus powitalnyDo 1200 PLN
STS bonus freebet30 PLN
STS bonus ubezpieczony zakładDo 30 PLN
Zaproś kumpla50 PLN za jednego kumpla 

Polubisz PoniedziałekDo 100 PLN tygodniowo 

Wirtualny tydzieńDo 30 PLN tygodniowo 

 

STS bonus powitalny: podwojenie pierwszego depozytu do 1000 PLN

Nowi użytkownicy STS na start otrzymają do 1000 PLN. Dokładniej, otrzymasz drugie tyle w stosunku do kwoty, którą wpłacisz podczas uiszczania pierwszego depozytu na stronie. Jeśli więc doładujesz konto kwotą 1000 PLN, będziesz mieć w całości 2000 PLN – swoje 1000 PLN i dodatkowe 1000 PLN dzięki STS bonus. Bonusowymi środkami można grać zarówno na zakładach klasycznych, jak i tych na żywo. Bonus – podobnie jak w ogóle możliwość założenia konta w serwisie – jest jednak przewidziany tylko dla osób pełnoletnich.  Oferowana kwota jest mniej więcej zgodna z rynkową średnią wśród oferowanych przez bukmacherów bonusów. Jeśli chcesz porównać różne strony, przejdź do naszej porównywarki ofert.

STS bonus powitalny

Jak dostać STS bonus?

Aby cieszyć się dodatkową kasą, trzeba spełnić na STS warunki takie jak:

 • Założenie konta (przy pomocy przycisku w prawym górnym rogu strony)
 • Podanie prawdziwych danych podczas zakładania konta
 • Zaznaczenie okienka „chcę otrzymać swój bonus startowy” podczas zakładania konta
 • Dokonanie pierwszego depozytu

Po wykonaniu tych wszystkich czynności pieniądze pojawią się na Twoim koncie bonusowym. Pamiętaj, że będzie to tyle samo kasy, ile wpłacisz przy pierwszym depozycie. Aby w całości wykorzystać STS bonus, wpłać 1200 PLN – oczywiście możesz wpłacić więcej pieniędzy, ale nie będą się już one liczyły do mnożnika.

STS bonus 30 PLN za darmo

Jeśli masz chrapkę na jeszcze, podaj podczas rejestracji w STS kod promocyjny, a dostaniesz od bukmachera 30 PLN za darmo do wykorzystania na pierwsze zakłady. STS bonus za darmo ukrywa przed tymi, którzy nie pochodzą od partnerów buka, więc masz szczęście, że na nas trafiłeś!

Jeśli chcesz, żeby kod promocyjny STS nie miał przed Tobą tajemnic, zapoznaj się z tym, jeszcze bardziej wyczerpującym artykułem.

STS bonus zakład ubezpieczony do 30 PLN

Oprócz całej tej kasy oferowanej przez bukmachera pozostaje jeszcze jedna sprawa. Wystarczy, żeby Twój pierwszy depozyt wyniósł co najmniej 20 PLN (to niewygórowana kwota, prawda?), a zgarniesz kolejny bonus. Mowa o możliwości ubezpieczenia pierwszego zakładu na kwotę do 30 PLN. To tak proste, jak brzmi: po prostu stawiasz kupon na maksymalnie 30 PLN i w razie przegranej nie tracisz kasy. Zostanie ona wrócona na konto bonusowe, gdzie wystarczy jednokrotny obrót, by móc ponownie wypłacić całą kwotę.

 

STS warunki wypłacenia pieniędzy z konta bonusowego

Gdy już otrzymasz na swoim koncie bonusowym środki za STS bonus, będziesz mógł obstawiać za nie zakłady. Są jednak na STS warunki ograniczające to, w jaki sposób musisz korzystać z pieniędzy, aby zostały one przeniesione z konta bonusowego na zwykłe konto STS („ekonto”). Dopiero to umożliwi zaś wypłatę kasy na konto bankowe. Musisz wykonać następujące czynności:

 • Wytypować zakłady za trzykrotność kwoty bonusu. (Na przykład jeśli zdeponowałeś 1200 PLN i co za tym idzie otrzymałeś 1200 PLN bonusu, to musisz dokonać zakładów za 3600 PLN).
 • Upewnić się, że minimalny kurs całkowity na zakładach wynosi 1,91 – poniżej tego kursu zakłady nie zostaną zaliczone do warunku obrotowego.
 • Obstawiać na wszystkie zakłady poza „HIT DNIA” i MAXIKOMBI – one nie są objęte promocją.

No i to by było na tyle, ale jeśli masz jakieś wątpliwości, na stronie STS warunki dostępne są w zakładce Bonusy. Pamiętaj, aby podczas rejestracji zaznaczyć pole „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. W przeciwnym razie nie będziesz mógł ubiegać się o STS bonus! Gdyby pojawiły się jakieś problemy, możesz złożyć reklamację w ciągu 14 dni od wpłacenia pierwszego depozytu.

STS bonus

 

Pozostałe bonusy

Polubisz Poniedziałek

To naprawdę prosty bonus, który może trafić w zasadzie do każdego gracza bez potrzeby wykonywania żadnych dodatkowych czynności. Co musisz zrobić? Po prostu grać! 1000 najaktywniejszych graczy danego tygodnia zostaje nagradzanych STS bonus co poniedziałek. Kwota, którą można wygrać, to nawet 100 PLN. Jest ona zależna oczywiście od miejsca, które uzyskasz w tygodniowym rankingu. Jest on komponowany na bazie uzyskanego w danym tygodniu obrotu na koncie depozytowym. Żeby wypłacić bonus wygrany dzięki tej promocji, należy obrócić trzykrotnością kwoty po kursie co najmniej 1,91.

Zaproś kumpla

Jak dostać kasę praktycznie za nic? STS warunki tego bonusu są naprawdę proste – musisz po prostu zaprosić do wspólnej gry kolegę lub koleżankę. Jeśli ta osoba zarejestruje się za pośrednictwem otrzymanego od Ciebie zaproszenia, wpłaci co najmniej 50 PLN i zagra za co najmniej 150 PLN, ty otrzymasz nagrodę w wysokości 50 PLN… ale to nie koniec – kumpel otrzyma drugie tyle! Możecie więc wzajemnie sobie pomóc i zarobić po pięć dyszek. Kasę otrzymacie na konto bonusowe, a żeby ją wypłacić tradycyjnie będziecie musieli obrócić trzykrotnością po kursie co najmniej 1,91.

Wirtualny tydzień

Ta akcja promocyjna sprawdzi się w przypadku osób lubiących grać na sportach wirtualnych. Ponownie nie trzeba robić nic specjalnego – wystarczy, że będziesz po prostu obstawiał zakłady złożone wyłącznie ze zdarzeń wirtualnych. W nagrodę co tydzień, w formie STS bonus, otrzymasz zwrot połowy stawek trzech pierwszych kuponów. Maksymalna kwota, jaką można w ten sposób uzyskać, to 30 PLN. STS warunki obrotu są takie same jak w przypadku bonusów powyżej.

Pozostałe STS warunki i elementy regulaminu

Jest jeszcze kilka drobnostek, które mogą wpłynąć na Twoją możliwość otrzymania bonusu. Zapoznaj się z nimi, żeby upewnić się, że wszystko będzie w porządku:

 • Aby założyć konto w serwisie STS, musisz być pełnoletni – bez tego nie założysz konta i co za tym idzie, nie otrzymasz bonusu
 • Każda osoba może założyć w serwisie tylko jedno konto, więc jeśli już się kiedyś zarejestrowałeś, nie otrzymasz ponownie bonusu powitalnego.
 • Po rejestracji możesz zmienić niektóre dane, ale imię i nazwisko są z tego wyłączone. Podczas zakładania konta koniecznie upewnij się więc, że podajesz właściwe dane. W przeciwnym przypadku napotkasz na problemy podczas weryfikacji konta i próby wypłaty środków na konto bankowe.

Podsumowanie

Możesz otrzymać STS bonus powitalny w wysokości do 1030 PLN i zakład ubezpieczony do 30 PLN, a do tego brać udział w innych akcjach promocyjnych, które pozwolą Ci zdobyć więcej dodatkowej kasy. STS warunki obrotu są takie same w każdej z opisanych promocji: należy trzykrotnie obrócić otrzymaną kwotą przy użyciu zakładów o kursie co najmniej 1,91.

 • Zakłady na STS

18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci