Moj Kod Promocyjny

STS płatności: jak dokonać wpłaty i wypłaty

Grudzień 30, 2019
par Agnieszka Twardosz

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o tym, w jaki sposób ogarnąć na STS płatności. Czeka na Ciebie dokładna lista czynności, które musisz wykonać, żeby dokonać na STS wpłaty nowych środków lub wypłaty wygranych pieniędzy, a także opis dostępnych metod płatności. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to prawdopodobnie zaraz zostaną one rozwiane!

Jak dokonać na STS płatności?

Oto listy kroków, których musisz dokonać, aby załatwić na STS wpłaty i wypłaty.

Wpłata środków na STS

  1. Zaloguj się na swoje konto STS przy pomocy pomarańczowego przycisku Zaloguj w prawym górnym rogu.
  2. Wejdź w zakładkę Wpłata znajdującą się po zalogowaniu w prawym górnym rogu.
  3. Naciśnij na strzałkę po prawej od wybranej metody płatności.
  4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wybranego systemu płatności.

Pamiętaj, że po dokonaniu swojego pierwszego depozytu możesz otrzymać od STS bonus powitalny! Wystarczy też wpłacić tylko 20 PLN, aby Twój pierwszy zakład był ubezpieczony na nawet 30 PLN.

sts wypłata i wypłata

Wypłata środków z STS

  1. Zaloguj się na swoje konto STS przy pomocy pomarańczowego przycisku Zaloguj w prawym górnym rogu.
  2. Wejdź w zakładkę Moje konto znajdującą się po zalogowaniu w prawym górnym rogu.
  3. Z belki po lewej stronie wybierz Wypłaty (piąta opcja od góry).
  4. Upewnij się, że na ekranie widnieje właściwy numer konta bankowego.
  5. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i swoje hasło, aby autoryzować transakcję, a następnie naciśnij Wypłać.

Dostępne metody STS płatności

Bukmacher STS w celu dokonania depozytu oferuje 6 internetowych metod płatności oraz umożliwia wpłatę pieniędzy w jednym z ich licznych punktów obecnych w wielu miastach Polski. Należy pochwalić naprawdę dobre i wygodne dla użytkownika funkcjonowanie systemu. Nie obowiązują żadne prowizje, więc na koncie STS pojawi Ci się dokładnie tyle pieniędzy, ile wpłacisz. Depozyty są także procesowane bez żadnego czasu oczekiwania – niezależnie od tego, jaką wybierzesz metodę płatności.

 

Metoda wpłatyMin./max. depozytOpłata dodatkowaCzas trwania
Visa/MasterCardMinimum 1 złBraknatychmiast
PayUMinimum 1 złBraknatychmiast
DotpayMinimum 1 złBraknatychmiast
SkrillMinimum 10 złBraknatychmiast
NetellerMinimum 10 złBraknatychmiast
Tpay.comBez limituBraknatychmiast
Punkt STS (wpłata  gotówkowa)Bez limituBraknatychmiast

 

Niestety jeśli chodzi o wypłaty, STS już się tak nie popisuje. Mamy tutaj klasyk polskiego rynku bukmacherskiego – wypłata na konto bankowe jako jedyna opcja. Chodzi oczywiście o to konto, które podałeś podczas zakładania konta. Musi być ono założone na nazwisko właściciela konta – czyli na Twoje, niczyje inne.

Metoda wypłaty  Min./max. kwotaOpłata dodatkowaCzas trwania
STSpay – na konto bankoweMinimum 1 złBrak15 minut w przypadku 11 wybranych banków; do 2 dni w przypadku pozostałych banków

Banki objęte programem szybkich STS płatności to mBank, ING, PKO, Millenium, Bank Zachodni WBK, Alior Bank, inteligo, Orange Finanse, T-Mobile Usługi Bankowe, Get In Bank i Noble Bank. Jeśli masz konto w jednej z tych instytucji, nie będziesz musiał przejmować się długim czasem oczekiwania na pieniądze. STS zaznacza jednak, że na wypłaty mogą mieć wpływ nieprzewidziane awarie czy opóźnienia po stronie systemów bankowych.

STS metody płatności

Najważniejsze pytania na temat STS płatności

Co to jest prowizja? Czy podczas STS płatności muszę uiścić jakąś prowizję?

U niektórych bukmacherów trzeba podczas wpłaty lub wypłaty uiścić prowizję wynoszącą ileś procent. Na przykład przy prowizji 1%: 1% wpłaconej kwoty poszedłby do bukmachera czy do systemu bankowego, którego użyłeś, a tylko 99% pojawiłoby się na Twoim koncie gotowe do użycia. STS nie korzysta jednak z takiego systemu. Przy każdej z metod płatności prowizja wynosi 0%. To znaczy, że zawsze na koncie STS otrzymasz dokładnie tyle pieniędzy, ile wpłacisz.

Jak działa potwierdzanie tożsamości?

W związku z obowiązującym w Polsce prawem bukmacherzy są zobowiązani podczas rejestracji poprosić Cię o dokumenty, które zweryfikują Twoją tożsamość i pełnoletność. STS nie jest wyjątkiem, zakładając konto musisz więc dostarczyć zdjęć lub skanów swoich dokumentów. Pamiętaj też, że podczas rejestracji możesz zdobyć bonus powitalny na swój pierwszy depozyt!

Jakie są minimalne kwoty na STS depozyt i STS wypłatę kasy?

Minimalna kwota depozytu jest zależna od wybranej przez Ciebie metody płatności. W przypadku tpay.com i wpłaty w punkcie stacjonarnym nie obowiązują żadne limity. Przez dotpay, PayU, Visę i MasterCard musisz wpłacić przynajmniej 1 zł, a przez Skrill i Neteller – co najmniej 10 zł. Kiedy natomiast chcesz wypłacić pieniądze, musisz zlecić przelew na kwotę co najmniej 1 zł. Jak wykorzystać kod promocyjny STS i dostać bonus za swój depozyt.

Ile to będzie trwało, aż moje STS płatności dobiegną końca?

Niezależnie od wybranej metody depozytu pieniądze pojawią się na Twoim koncie STS od razu, bezpośrednio po wpłacie. Jeśli chodzi o wypłaty, klienci 11 wybranych banków otrzymają na konto bankowe swoje pieniądze w około 15 minut. Klienci innych banków będą musieli poczekać około jednej lub dwóch dób.

Jak mogę anulować zlecenie wypłaty?

Taka ewentualność nie jest przewidziana w systemie, ale w nieprzewidzianych wypadkach wystarczy skontaktować się z obsługą klienta STS.

Czy można wypłacać środki na konto zagraniczne?

Niestety konto, na które wypłacasz musi być założone w polskim banku.

Jakie są dostępne metody płatności na STS?

Dostępne na STS wpłaty środków to Visa/MasterCard, PayU, Dotpay, Skrill, Neteller, Tpay.com i wpłata gotówkowa w punkcie STS. Wypłacić pieniądze można przelewem na konto.

STS obsługa klienta ocena

Z obsługą klienta STS można się skontaktować przy pomocy dwóch głównych metod: czatu i formularza kontaktowego. Z czatu można skorzystać, klikając na niebieskie kółeczko wyświetlające się cały czas w prawym dolnym rogu. Zostaniesz wówczas połączony z konsultantem, kiedy tylko będzie to możliwe. Czasem trzeba poczekać parę minut, ale zwykle przesadnie się to nie wydłuża. Czat jest dostępny w godzinach 9.00-23.00. Alternatywnie możesz skontaktować się przez formularz kontaktowy. Wówczas otrzymasz odpowiedź na podany przy wysyłaniu wiadomości adres mailowy. Ogólnie obsługę klienta STS można określić mianem dobrej. Jeśli chcesz wczytać się w szczegóły, zapoznaj się z naszą pełną recenzją serwisu STS.

 

  • Zakłady na STS

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne