STS

STS promocje: Ligowe Emocje Rządzą. 50.000 zł co tydzień

Kwiecień 9, 2019
par Gosia BC

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

U bukmachera STS promocje często rozpieszczają fanów zakładów AKO, czyli akumulowanych. Tak jest i tym razem. Jeżeli śledzisz topowe europejskie ligi piłkarskie, ta promocja STS powinna przypaść Ci do gustu.

Kolejne edycje promocji pojawiają się mniej więcej co tydzień w czasie rozgrywek największych europejskich lig (Premier League, Bundesliga, League 1, La Liga, Serie A) i Ekstraklasy. Czas trwania obecnej edycji można sprawdzić w zakładce Bonusy>Ligowe Emocje Rządzą. Znajduje się tam wygodny licznik czasu.

ligowe emocje rzadza sts promocje

Ligowe Emocje Rządzą

Ta opracowana przez STS promocja w każdej edycji oferuje graczom aż 50.000 złotych do podziału. Aby uczestniczyć w podziale nagrody, należy na kuponie za co najmniej 10 złotych poprawnie wytypować – zależnie od ligi – wyniki czterech lub pięciu meczów odbywających się w ciągu jednej kolejki. Zarówno ligę, jak i mecze, na które postawisz możesz wybrać dowolnie w ramach lig obejmowanych przez tę akcję promocyjną.

Regulamin promocji

Ta promocja STS może się dla Ciebie okazać bardzo opłacalna, ale musisz pamiętać, żeby postawić swój kupon w ściśle zgody z jej zasadami sposób. W przeciwnym wypadku nie będzie się on zaliczał do akcji promocyjnej. Oto zasady, którymi rządzi się oferowana przez STS promocja “Ligowe Emocje Rządzą”:

  • Jak zazwyczaj jeśli chodzi o widoczne na stronie STS promocje, wziąć udział może każdy klient bukmachera.
  • Aby wziąć udział w promocji, musisz postawić kupon za co najmniej 10 zł, na którym przewidzisz wyniki określonej liczby meczów na zasadzie 1 lub X lub 2. (Wygrana zespołu domowego, remis lub wygrana zespołu wyjazdowego).
  • Jeśli wybierzesz Ekstraklasę, Bundesligę lub Premier League, musisz postawić na kuponie dokładnie cztery mecze. (Nie mniej ani nie więcej).
  • Jeśli wybierzesz Serie A, Ligue 1 lub La Ligę, musisz postawić na kuponie dokładnie pięć meczów. (Nie mniej ani nie więcej).
  • Na jednym kuponie mogą się znajdować mecze z wyłącznie jednej ligi, nie możesz ich mieszać.
  • Musisz postawić na mecze z kolejki objętej odbywającą się właśnie edycją promocji. Zawsze sprawdzisz, która to kolejka poprzez wejście na stronę STS i wybranie zakładki Bonusy>Ligowe Emocje Rządzą.
  • Nie możesz umieścić na kuponie zakładów Hit Dnia ani Superoferta. Nie są także dozwolone zakłady SOLO, zakłady MAXIKOMBI, zakłady STS Bezpieczny oraz zakłady NA ŻYWO. Nie możesz skorzystać z opcji Cash-Out.
  • Ta promocja STS w ramach jednej edycji obejmuje maksymalnie piętnaście kuponów postawionych zgodnie z wymienionymi tutaj zasadami. To znaczy, że możesz wziąć udział w podziale nagród maksymalnie piętnaście razy, szesnasty kupon w trakcie jednej edycji nie będzie już się liczył.
  • Jeżeli uda Ci się poprawnie wytypować wyniki na kuponie, nagroda trafi do Ciebie w formie środków bonusowych. Podlegają one warunkowi obrotu: aby je wypłacić, musisz trzykrotnie obrócić otrzymaną kwotą, obstawiając zakłady z kursem całkowitym co najmniej 1.91. Do warunku zaliczają się tylko wygrane kupony.

STS promocje

Nie jesteś fanem zakładów AKO i szukasz innych akcji promocyjnych? A może opisana powyżej promocja STS tak Ci się spodobała, że masz smaka na więcej? Na szczęście to nie jedyna ciekawa oferta, dzięki której możesz wzbogacić się u tego bukmachera. Jest co przejrzeć – na stronie STS promocje takie jak “Polubisz Poniedziałki” czy “Zaproś Kumpla” dostępne są przez cały rok. Zachęcamy, żebyś je sprawdził – może znajdziesz tam coś dla siebie.

Kod promocyjny STS

Zanim zabierzesz się za oferowane przez STS promocje dla obecnych klientów, musisz założyć konto. Jeśli chcesz, wykorzystaj przy tym kod promocyjny STS, żeby zgarnąć dodatkową kasę. Na dobry początek bukmacher oferuje podwojenie pierwszego depozytu do 1000 PLN – aby go otrzymać, musisz w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu. To jednak nie koniec. Jeżeli wpiszesz kod promocyjny STS, dostaniesz do tego również freebet o wartości 25 PLN. Więcej informacji na temat oferty dla nowych klientów STS i warunku obrotowego znajdziesz tutaj.

STS promocje: Ligowe Emocje Rządzą. 50.000 zł co tydzień
4.3 (86%) 10 votes

  • Zakłady na STS

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne