STS

STS promocje: Polubisz Poniedziałki. Główna nagroda 3000 zł

Kwiecień 9, 2019
par Gosia BC

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Ta promocja STS jest chyba najprostszą w obsłudze akcją u tego buka. Krótko mówiąc, wystarczy po prostu obstawiać! Co tydzień najlepsi gracze zgarniają nagrody pieniężne aż do 3000 złotych za pierwsze miejsce. Na osłodę nielubianych raczej przez Polaków poniedziałków nagrody przyznawane są właśnie w ten dzień: stąd oferowana przez STS promocja bierze nazwę.

Akcja promocyjna odbywa się co tydzień i trwa od godziny 00:01 w poniedziałek do 23.59 w niedzielę.

polubisz poniedzialek sts promocje

Polubisz Poniedziałek

“Polubisz Poniedziałek” to bardzo prosta promocja. STS oferuje nagrody pieniężne dla 1500 graczy, którzy w trakcie danego tygodnia uzyskają na swoim koncie najwyższy obrót. Za pierwsze miejsce można zgarnąć nawet 3000 złotych. Rywalizacja co tydzień zaczyna się na nowo, a nagrody przyznawane są co poniedziałek. Swoje miejsce w rankingu można na bieżąco sprawdzać w zakładce Moje konto.

Regulamin promocji

Ta oferowana przez STS promocja jest bardzo łatwa do zrozumienia, ale istnieje kilka kwestii, o których nie można zapomnieć. Oto najważniejsze zasady, które rządzą akcją promocyjną “Polubisz Poniedziałek”.

  • Aby wziąć udział w promocji, musisz koniecznie nacisnąć przycisk “Dołącz”, który znajdziesz w sekcji “Polubisz Poniedziałek” w zakładce “Bonusy” na stronie STS. Możesz zrobić to także na mobilnej wersji strony lub w aplikacji na urządzenia mobilne.
  • Teraz wystarczy po prostu obstawiać. Musisz jednak pamiętać, że do obliczania Twojej pozycji w rankingu wliczają się tylko te zakłady, które zostaną rozliczone w trakcie trwania etapu.
  • Wysokość nagród to 3000 zł za pierwsze miejsce, 2000 zł za drugie, 1000 zł za trzecie, 500 zł za miejsca 4-10, 200 zł za miejsca 11-50, 100 zł za miejsca 51-100, 50 zł za miejsca 101-500, 30 zł za miejsca 501-1000 i 20 zł za miejsca 1001-1500.
  • Kiedy już otrzymasz bonus za miejsce zajęte w rankingu, musisz spełnić warunek obrotowy, aby go wypłacić. Na STS promocje mają zwykle warunek trzykrotnego obrotu po kursie co najmniej 1.91 i w przypadku tej akcji promocyjnej jest tak samo.

STS promocje

Trzeba przyznać, że to całkiem fajna sprawa – walczyć o dodatkową kasę, nie robiąc niczego szczególnego, po prostu obstawiając jak zawsze. To nie jest jednak jedyna oferowana przez STS promocja. Na ich stronie znajdziesz ich więcej. Wśród akcji promocyjnych są między innymi “Zaproś Kumpla” i “Ligowe Emocje Rządzą”. Zapoznaj się z nimi, a może tam również uda Ci się zarobić trochę dodatkowej kasy.

Kod promocyjny STS

Podczas zakładania konta na stronie bukmachera koniecznie wykorzystaj kod promocyjny STS. Dzięki niemu zgarniesz freebet o wartości 25 PLN, który pozwoli Ci wypróbować usługi tego buka i postawić zakład bez inwestowania własnych pieniędzy. Tutaj dowiesz się więcej na temat tego, jakie przygotował STS promocje dla nowych graczy. Oprócz freebetu możesz zgarnąć jeszcze 1000 złotych w formie podwojenia pierwszego depozytu.

STS promocje: Polubisz Poniedziałki. Główna nagroda 3000 zł
4.6 (92%) 5 votes

  • Zakłady na STS

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne