STS

STS promocje: Twoja Gra, Pewna Kasa. Do 100 PLN na miesiąc

Kwiecień 9, 2019
par Gosia BC

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

W tym artykule główną rolę gra oldschoolowa promocja STS dla osób, które wciąż najbardziej lubią obstawiać w fizycznym punkcie bukmachera, a nie na stronie internetowej. Jeśli z chęcią regularnie wyrywasz się z domu, żeby przeżywać sportowe emocje w punkcie bukmacherskim, możesz zgarnąć miesięcznie nawet 100 PLN bonusu.

Akcja trwa przez cały rok 2019 i jest rozliczana w trybie miesięcznym (miesiące kalendarzowe).

twoja gra sts promocje

Twoja Gra, Pewna Kasa

Ta zorganizowana przez STS promocja nie ma w sobie nic trudnego. Jeżeli będziesz obstawiać po co najmniej 25 PLN dziennie przez określoną liczbę dni w miesiącu, otrzymasz nagrodę w formie doładowania na swoją kartę STS. Możesz dostać maksymalnie trzy bonusy miesięcznie. Łącznie mogą one wynieść nawet do 100 złotych.

Regulamin promocji

Najważniejsze, abyś pamiętał, że w tej akcji promocyjnej obstawiać musisz w fizycznych punktach STS. Promocja jest tym razem przeznaczona dla osób grających “w realu”! Oprócz tego musisz wiedzieć jeszcze kilka ważnych rzeczy:

  • Nagrody są przyznawane za dziesięć, dwadzieścia i dwadzieścia pięć dni w miesiącu, w które obstawiłeś w punkcie STS za co najmniej 25 PLN.
  • Nie musisz obstawiać codziennie. Ważna jest liczba dni w trakcie miesiąca – nie muszą one następować po sobie, ale muszą być to dni tego samego miesiąca. Dni odwiedzin nie przechodzą z miesiąca na miesiąc.
  • Kwoty zakładów sumują się. Możesz więc postawić jeden zakład za 25 PLN, ale możesz też postawić pięć razy po 5 PLN. Opisywana promocja STS obejmuje także takie odwiedziny.
  • Bonusy będą wynosić 5% sumy stawek obstawionych w ciągu danego okresu – od pierwszego do dziesiątego dnia odwiedzin, od dziesiątego do dwudziestego, od dwudziestego do dwudziestego piątego. Pamiętaj jednak, że maksymalny bonus w skali miesiąca to 100 złotych.
  • Aby brać udział w akcji, musisz być posiadaczem karty STS. Promocja obejmuje wyłącznie zakłady zawarte przy pomocy karty STS w punkcie fizycznym bukmachera.
  • Do warunku nie liczą się zakłady zawierane za środki z karty STS.
  • Bonus zostanie przyznany w ciągu trzech dni po tym, jak spełnisz warunek otrzymania go. Na jego wykorzystanie będziesz mieć trzydzieści kolejnych dni.
  • Nie musisz za każdym razem grać w tym samym punkcie STS. Promocja będzie działać także jeżeli będziesz grać w różnych punktach, a nawet różnych miastach.

STS promocje

To nie wszystko, co czeka Cię u bukmachera STS. Promocje, które ma on w swojej ofercie znajdziesz na stronie w zakładce Bonusy. Możesz spodziewać się akcji takich jak “Zaproś Kumpla” czy “Wirtualny Tydzień”. Koniecznie zajrzyj tam, jeżeli szukasz czegoś dla graczy preferujących zakłady internetowe. Każda promocja STS ma dołączony szczegółowy regulamin, z którym możesz się zapoznać.

Kod promocyjny STS

Bonus powitalny to specjalna, stale obecna w STS promocja dla nowych graczy. Jeśli dołączysz do niej kod promocyjny, zgarniesz podczas zakładania konta jeszcze więcej kasy. Każdy nowy użytkownik może liczyć u tego buka na podwojenie pierwszej wpłaty do maksymalnie 1000 PLN. Jeśli znasz jednak kod promocyjny STS, czeka na Ciebie także freebet 25 PLN, dzięki któremu możesz postawić swój pierwszy zakład bez ryzyka i bez konieczności wpłacenia kasy. Zajrzyj tutaj, żeby poznać bonus powitalny STS od podszewki.

Oceń

  • Zakłady na STS

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne