STS

STS promocje: 30 PLN za grę co Wirtualny Tydzień

Kwiecień 9, 2019
par Gosia BC

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Tym razem w roli głównej specjalna promocja STS dla fanów sportów wirtualnych. Osłodzi Ci ona ewentualne przegrane kupony zawarte na sporty wirtualne poprzez zwrot części stawki.

Akcja trwa do odwołania już od roku, nie spodziewamy się, aby szybko się zakończyła.

Wirtualny tydzień - STS promocje

Wirtualny Tydzień

Bardzo łatwo zrozumieć tę akcję bukmachera STS. Promocja nie wymaga żadnych szczególnych działań: po prostu obstawiaj zakłady na sporty wirtualne, a w przypadku nietrafionego kuponu otrzymasz 50% zwrotu postawionej stawki. Możesz dostać łącznie do 30 PLN zwrotu w tygodniu.

Regulamin promocji

  • Ta promocja STS obejmuje wyłącznie zakłady SOLO lub AKO postawione tylko na zdarzenia ze sportów wirtualnych, niezależnie od kursu.
  • Zakłady muszą być postawione przy pomocy środków z konta depozytowego.
  • Możesz otrzymać zwrot w wysokości 50% wartości przegranego kuponu za maksymalnie trzy kupony tygodniowo.
  • Możesz otrzymać maksymalnie 30 złotych tygodniowo zwrotu. To znaczy, że jeśli przegrasz kupon za 70 złotych, to otrzymasz zwrot 30 złotych, nie 35 złotych.
  • Ta promocja STS nie obejmuje zakładów wypłaconych jako Cash-out, Maxi-Kombi ani Bezpieczny Zakład.
  • Otrzymany zwrot to bonus, który podlega warunkowi obrotowemu. Należy obrócić trzykrotnością jego kwoty po kursie co najmniej 1.91.

STS promocje

Wirtualny Tydzień to nie jedyna promocja STS. Na stronie znajdziesz też szeroką ofertę pozostałych akcji promocyjnych tego bukmachera, również takich przeznaczonych dla obstawiających prawdziwe wydarzenia sportowe. Zajrzyj do zakładki “Bonusy” na stronie STS. Promocje tam zawarte są opatrzone dokładnymi wyjaśnieniami, można także zapoznać się z pełnym regulaminem.

Kod promocyjny STS BONUS100

Kod promocyjny STS zapewni Ci dodatkowe bonusy w chwili zakładania nowego konta. Jako jego posiadasz dostaniesz dodatkowy freebet o wartości 30 PLN. Ta powitalna promocja STS oznacza, że Twój pierwszy zakład o wartości 25 złotych będzie pozbawiony ryzyka. Oprócz tego możesz też dostać nawet do 1000 złotych w formie podwojenia Twojego pierwszego depozytu. Jeśli chcesz poznać szczegóły, kliknij tutaj, oferowana przez STS promocja powitalna jest dokładnie opisana.

STS promocje: 30 PLN za grę co Wirtualny Tydzień
4.4 (88.33%) 12 votes

  • Zakłady na STS

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne