STS

STS promocje: Zaproś Kumpla. Po 50 PLN dla Ciebie i kolegi

Kwiecień 9, 2019
par Gosia BC

Tekst reklamowy | Tylko dla nowych klientów | 18+

Oto promocja STS, dzięki której zarobić możesz nie tylko Ty, ale także Twój kumpel – albo nawet kilku kumpli! Możesz zaprosić ich ilu tylko chcesz. Wystarczy trochę współpracy, a zgarniecie po pięć dych – a Ty może nawet więcej, jeśli zaprosisz więcej kolegów.

Akcja trwa do odwołania i jest aktywna już od trzech lat, więc nie spodziewamy się jej zamknięcia.

STS promocje zaproś kumpla

Zaproś Kumpla

Aby wziąć udział w tej akcji, wystarczy zaprosić kumpla i upewnić się, że spełni warunki stawiane przez STS. Promocja działa w następujący sposób: musisz udać się do zakładki “Moje konto” i wybrać “Zaproś kumpla”, a następnie na wybrany sposób wysłać koledze zaproszenie. Masz do wyboru email, link referencyjny lub Facebook. Po otrzymaniu wiadomości kolega musi założyć konto, wpłacić 50 PLN i zagrać zakłady za co najmniej 150 PLN. To nie takie trudne, nie? Koniecznie zapoznaj się z dokładnym regulaminem poniżej.

Regulamin promocji

Ta promocja STS wymaga między Tobą a Twoim kumplem zgrania w działaniu, więc lepiej dokładnie przeczytajcie regulamin. Jedna osoba może zostać zaproszona tylko jeden raz, więc lepiej nie zmarnować tej szansy, którą daje bukmacher STS. Promocja ma następujące zasady:

  • Kolega nie może zarejestrować się przez aplikację mobilną. Koniecznie musi zrobić to przez stronę sts.pl.
  • Kolega musi zarejestrować się przy użyciu otrzymanego od Ciebie zaproszenia.
  • Po rejestracji kolega musi wpłacić co najmniej 50 złotych i postawić zakłady za co najmniej 150 złotych. Na każdym jego kuponie musi znajdować się co najmniej jedno wydarzenie o kursie co najmniej 1.5.
  • Kiedy już spełnicie warunki, obaj otrzymacie vouchery z bonusową kwotą w ciągu 24 godzin na adres mailowy podany przy rejestracji. Stan warunku obrotowego kolegi możesz sprawdzić w zakładce “Moje Konto”>”Zaproś Kumpla”.
  • Żeby wypłacić bonus otrzymany z promocji, musisz trzykrotnie obrócić nim po na kuponach o kursie co najmniej 1.91. To znaczy, że będziesz musiał obrócić kwotą 150 zł.

STS promocje

Nie martw się, nie każda promocja STS wymaga koordynacji z kolegami. W zakładce “Bonusy” na stronie STS promocje pozwalają także na samotną grę. Znajdziesz tam zarówno akcje promocyjne przewidziane na grę przez stronę internetową, jak i takie dla osób preferujących grę w punkcie fizycznym. Koniecznie zerknij i sprawdź, czy zechcesz wziąć w którejś udział.

Kod promocyjny STS BONUS100

Jeżeli dopiero będziesz zakładać konto u tego bukmachera, koniecznie wykorzystaj kod promocyjny STS. Dzięki temu dostaniesz dodatkowy darmowy zakład (“freebet”) o wartości 30 PLN. Pozwoli Ci on obstawić pierwsze wydarzenie bez ryzykowania własnej kasy! Oprócz tego czeka Cię również bonus powitalny STS. Promocja polega na podwojeniu pierwszego depozytu do 1000 PLN. Tutaj dowiesz się więcej na temat bonusu dla nowych graczy u buka STS.

STS promocje: Zaproś Kumpla. Po 50 PLN dla Ciebie i kolegi
4.5 (90%) 8 votes

  • Zakłady na STS

+18 Graj odpowiedzialnie Anonimowi Hazardzisci Uzależnienia behawioralne